VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjedhjet vendore

Venecia: Nuk janë kushtet për shkarkimin e Metës

By | October 11, 2019

AA – Meta: “Anulimi i zgjedhjeve vendore, për të shmangur një proces jodemokratik”

By | September 9, 2019

OSBE/ODIHR nxerr raportin përfundimtar të vëzhgimit mbi zgjedhjet e 30 qershorit në Shqipëri

By | September 4, 2019

Shqipëri, rikthehen kundërshtitë për bashkitë

By | July 29, 2019

Profesor Pano: Zgjedhjet vendore në Shqipëri nuk zgjidhën çështjet e mbetura pezull

By | July 1, 2019

Meta bën thirrje për qetësi: Respektoni vendimet e gjithësecilit

By | June 29, 2019

SHBA, BE, OSBE dënuan dhunën dhe deklaruan se qytetarët duhet të ushtrojnë të drejtën e votimit të rregullt e paqësor

By | June 29, 2019

E fundit: Këshilli i Evropës anulon vëzhguesit për zgjedhjet e 30 qershorit

By | June 26, 2019

Zëri i Amerikës: Vendoret, Meta nis konsultimet për datën e re

By | June 13, 2019

Deklaratë e fortë e ish- ministrit Mustafaj: Shqipëria mund të rikthehet si në vitin 1985

By | April 3, 2019

Malësia shqiptare e bashkuar në një koalicion parazgjedhor për zgjedhjet vendore në Republikën e Malit të Zi – Nga ROMEO GURAKUQI

By | January 31, 2019

SITUATA NË SHQIPËRI NË PRAG TË ZGJEDHJEVE VENDORE

By | June 17, 2015

21 QERSHORI VERSUS 23 QERSHORIT – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | June 14, 2015

DONALD LU – SË SHPEJTI NDALIMI I VIZAVE PËR ZYRTARËT E KORRUPTUAR (Intervista e plotë)

By | June 5, 2015