VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kyle Scott

Scott: Dita e marrëveshjes Kosovë – Serbi do të vijë, por sa më shpejt aq më mirë

By | September 26, 2019

Scott kujton se askush nuk është dënuar për vrasjen e vëllezërve Bytyçi

By | June 14, 2019

Ambasadori amerikan: Turp për Serbinë, një kriminel udhëheq paradën

By | May 11, 2019

Scott ligjëron me harta të Serbisë pa Kosovën, tensione në një shkollë fillore

By | April 19, 2019

Scott: Serbia dhe Kosova të mos e fajësojnë njëra tjetrën për dialogun

By | March 26, 2019

Scott: Kriza në Venezuelë, Serbia në anën e gabuar të historisë

By | February 20, 2019

Thanks to Ambassador Kyle Scott! Amerika nuk ka ndryshuar qëndrim ndaj Kosovës – Nga Elida Buçpapaj

By | February 1, 2019

Ambassador Kyle Scott: The map of Serbia in the United States and the map of Serbia in Serbia are different

By | February 1, 2019

Ambasadori amerikan në Beograd: Me marrëveshjen Kosovë – Serbi duhet ta dimë saktë ku është kufiri

By | February 1, 2019

Ambasadori amerikan në Serbi: Taksa është diskriminuese

By | November 26, 2018

Scott: Beogradi dhe Prishtina të tregojnë fleksibilitet

By | November 16, 2018

Ministri serb reagon ndaj ambasadorit amerikan për shkak të Kosovës

By | October 16, 2018

Ambasadori i SHBA në Beograd: Nuk përkrahim çdo zgjidhje

By | October 1, 2018

Scott: Duam t’u japim hapësirë Prishtinës e Beogradit për zgjidhje “krijuese”

By | September 19, 2018

Ambasadori amerikan në Beograd: SHBA s’ka ndryshuar qëndrimin për Kosovën

By | August 5, 2018

Ambasadori amerikan: As Beogradi dhe as Prishtina s’do marrin atë që dëshirojnë

By | July 2, 2018

Kosovë: Diplomatët amerikanë reagojnë ndaj incidentit të së hënës në Klinë

By | May 29, 2018

Federata Evropiane e Karatesë heton moslejimin e sportistëve të Kosovës në Serbi

By | May 12, 2018

Incidenti në Nish: ‘Kosova është Serbi’, ‘Krimeja është Rusi

By | February 2, 2018

Scott: Në Serbi gjithnjë e më tepër mite të pavërteta për SHBA-të

By | February 2, 2018

Scott: “Ushtria e Kosovës nuk është kërcënim më i madh se ushtria e Serbisë”

By | January 1, 2018

Scott kritikon shtyrjen e gjykimit për djegien e ambasadës amerikane

By | October 27, 2017

Serbia mbron kriminelët e dënuar të luftës

By | October 12, 2017

Gazeta serbe kërcënon me padi ambasadorin amerikan

By | May 19, 2017