VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Elvis Rroshi

BIRN: Toka e sekuestruar në Razmë është vetëm maja e ajsbergut, nën hetim shumë funksionarë publikë

By | May 1, 2018

Zgjedhjet në Kavajë më 7 Maj

By | March 24, 2017

Kushtetuesja rrëzon kërkesën e Rroshit

By | March 7, 2017

Edi Paloka: Dritëroi nuk e donte asnjë nga këta përfaqësues të së majtës

By | February 5, 2017

Dekriminalizimi prek dy deputetë dhe kryebashkiakun e Kavajës

By | December 20, 2016

Ja ish drejtori i PS-së që plagosi 3 veta për tifozëri ndaj Rroshit

By | June 17, 2016

Ja pse ish-drejtori i PS-së plagosi 3 persona në Kavajë

By | June 17, 2016

Dosja e Europolit që “fundosi” Elvis Rroshin

By | June 14, 2016

Dokument – Zbardhen 5 emrat e ndryshëm që ka përdorur Elvis Rroshi

By | June 13, 2016

Arrestohet Elvis Rroshi bashkiak i Kavajës

By | June 13, 2016

Zëri i Amerikës: Dorëhiqet kryebashkiaku i Kavajës

By | May 31, 2016

Der Standard – Kandidatët e dyshuar kriminelë nuk u dëmtuan, u zgjodhën kryebashkiakë

By | June 26, 2015