VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SIMON MIRAKAJ

Simon Mirakaj pyet se ku e vendosni Preng Calin, Musine Kokalarin e qindra te tjere që luftuan për Liri dhe Demokraci!

By | November 11, 2019

NË VIZITË TEK AUTORITETI PËR INFORMIM MBI DOKUMENTET E ISH-SIGURIMIT TË SHTETIT 1944-1991 – Nga FRANK SHKRELI

By | October 2, 2018

Simon Mirakaj: Keqardhje për historianët nostalgjikë (video)

By | June 7, 2018

Autoriteti i Dosjeve: Mungon dokumentacioni për personat e zhdukur dhe të pushkatuar

By | April 19, 2018

Intervista – Simon Mirakaj, i mbijetuar i kampit të Tepelenës: Mësuesi më rrahu për orë të tëra pse i thoshja se e dua babain (video)

By | April 11, 2018

Simon Mirakaj i përgjigjet Xhufit: Unë kam jetuar në kampin e Tepelenës, ishte burg

By | March 31, 2018

Simon Mirakaj: Historia e një djepi që u bë arkivol në kampin e Tepelenës

By | February 25, 2017

KUVENDI I REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË MIRATON KOMISIONIN PËR HAPJEN E DOSJEVE – Nga Frank Shkreli

By | November 18, 2016

Votohet Autoriteti për hapjen e Dosjeve – Ja kush do të hapë dosjet e sigurimit

By | November 17, 2016

Intervista – Simon Mirakaj: Pa u bërë dekomunistizimi, nuk bëhet as dekriminalizimi

By | November 1, 2016

Fjala e mbajtur nga Simon Mirakaj me rastin e 70 vjetorit të kryengritjes sË Postribes

By | September 11, 2016

Ëndrra për të parë detin u bë realitet në moshën 44 vjeç! – Nga SIMON MIRAKAJ

By | July 10, 2016