VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Agim Kajmaku

Prokuroria lëshon urdhër arrest për Agim Kajmakun, policia në kërkim të ish kryebashkiakut të Vorës

By | November 11, 2019

Dekriminalizimi, KQZ shkarkon kryebashkiakun e Vorës

By | November 1, 2019

Zëri i Amerikës: Vendimi i Gjykatës së Janinës nuk e shpëton dot kryebashkiakun e Vorës

By | October 28, 2019

Video – TIMS rrëzoi alibinë e Kajmakut, PD: Marku të lëshojë fletarrestin

By | September 3, 2019

PD nxjerr dokumente të reja: Kajmaku mori 2.6 milionë € nga Rama

By | August 28, 2019

PD sërish plas “bombën”: Pas Pjetrit dhe Kajmakut do zbulojmë të tjerë kryebashkiakë të dënuar

By | August 27, 2019

Zëri i Amerikës – PD: Kajmaku, pasaportë e njëjte me të arrestuarin në Greqi

By | August 27, 2019

‘Kajmaku’, PD nxjerr të dhënat e TIMS: Provë e pakontestueshme (dokumentet)

By | August 27, 2019

Lubonja: Pse Rama promovon të fortët në politikë

By | August 26, 2019

PD nxjerr vendimin e gjykatës së Janinës për Agim Kajmakun: Ja krimi dhe kur u kap në flagrancë

By | August 26, 2019

Prokuroria letërporosi në Greqi për Agim Kajmakun, i kërkohen edhe shenjat e gishtërinjve në Policinë Shkencore

By | August 26, 2019

“Agim Kajmaku po i fshihet drejtësisë greke prej disa vitesh”/ Basha video-mesazh: E gjithë Vora e di, e di edhe Rama

By | August 25, 2019

Zëri i Amerikës: Akuzat ndaj kryebashkiakut të Vorës, PD të dhëna të reja

By | August 24, 2019

“Agim Kajmaku duhet të dorëhiqet”, Gjata: Rama po tenton të fitojë kohë për kryebashkiakun e Vorës

By | August 23, 2019

Zëri i Amerikës: PD kërkon verifikimin e kryebashkiakut të Vorës

By | August 22, 2019

DENONCIMI – “Kryebashkiaku i Vorës i dënuar në Greqi”, Berisha zbulon identitetin e rremë që përdorte në shtetin helen

By | August 6, 2019