VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: organi i akuzës

Protesta para parlamentit, ja kërkesa e prokurorisë për të arrestuarit

By | November 24, 2018

Prokuroria lexon pretencën, ja sa burg kërkon për bandën “Shullazi”

By | October 2, 2018

BIRN: Në Shqipëri ndëshkime minimale për shkeljet e prokurorëve

By | July 26, 2017

Dekriminalizimi – 20 deputetë e kryebashkiakë në proces verifikimi

By | January 4, 2017

Prokuroria: Katër zyrtarët e arrestuar në Rinas ‘krijuan kushtet për supergrabitjen’

By | July 2, 2016

‘IMSI Catcher’ e përgjuar nga kamerat e Bashkisë

By | June 10, 2016

Prokuroria e Përgjithshme jep alarmin: Kanabisi po kultivohet në të gjithë vendin

By | June 4, 2016

Ja 14 nga gjykatësit e listës së ambasadorit Lu

By | March 6, 2016

Pritet arrestimi i Albin Kurtit dhe Albulena Haxhiut

By | October 23, 2015

DOSJA E PLOTË E ARBEN FRROKUT – I ARRATISURI I DËNUAR ME BURGIM TË PËRJETSHËM

By | July 1, 2015