VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Koço Kokëdhima

Kokëdhima: Rama është çmendur, ka dalë mendsh! E njoh mirë, ai kishte për idhull Eskobarin (video)

By | June 18, 2019

Kokëdhima flet për Politika Online: Rama kokrra e tradhtarit (video)

By | October 27, 2018

Koço Kokëdhima: Populli në këmbë nëse ngrihen kampet e refugjatëve në Shqipëri

By | June 24, 2018

Kokëdhima: Rama-Tahiri e kthyen Ministrinë e Brendshme në kartelin e marijuanës në Shqipëri (video)

By | May 19, 2018

Intervista – Kokëdhima: Fatmir Xhafaj po sulmohet nga Rilindja dhe PD, plan i qartë i implementuar nga koka e shtetit

By | May 19, 2018

VIDEO – Kokëdhima: Më 2015 Rama kërkonte të ndiqte penalisht Metën

By | May 8, 2018

Kokëdhima: Qoftë dhe me luftë, qytetarët të marrin në dorë fatin e vendit

By | September 30, 2017

Akuza e Kokëdhimës: Kanabisin e bënë zyrtarët e lartë

By | May 10, 2017

Kokëdhima sfidon Ramën: Dua të bëhem kryeministër

By | May 6, 2017

Kokëdhima: “Zgjidhja” do të kthehet në parti politike

By | April 21, 2017

Intervista – Kokëdhima: Nuk mund ta qeverisë vendin një parti pa demokraci të brendshme si PS-ja

By | April 15, 2017

Pas ‘Qeverisë së Besimit’ të Metës, Basha ‘kokë më kokë’ me Kokëdhimën

By | April 8, 2017

Dokumenti: Ja pse do të shkarkohet Kokëdhima nga PS

By | December 23, 2016

Koço Kokëdhima sulmon Ramën: Komentet e tij ndaj Trump, të papërgjegjshme. Tani do qerojmë Sorosin nga Shqipëria

By | November 9, 2016

Luks i shfrenuar: Vajza e Kokëdhimës fejohet në Qeparo (fotot)

By | September 19, 2016

Detajet e takimit Meta-Meidani: flasin për qeveri të re konsensuale

By | August 1, 2016

Kokëdhima-Mero Bazes: Je maskë me pagesë për llogari të luftrave brenda PS-së

By | July 11, 2016

I kujt ishte lobi që e sfidoi Kokëdhimën në Përmet?

By | May 29, 2016

Kokëdhima: Balilin nuk e emëroi PS, por LSI

By | May 13, 2016

Pashallëku i Koço Kokëdhimës – Nga Habjon Hasani

By | May 10, 2016

Zëri i Amerikës: Kokëdhimës i hiqet mandati i deputetit

By | May 9, 2016

Gjykata Kushtetuese ia heq mandatin e deputetit Koço Kokëdhimës

By | May 9, 2016

Kokëdhima letër Ramës: Prostata s’na ndan dot, do plakemi bashkë

By | April 26, 2016

Këndi këndej: Donald Trumpi sulmon Koço Kokëdhimën: Ai nuk shet kanabis por kimikate helmuese

By | April 24, 2016