VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bernd Borchardt

Flet Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchardt: Lista të hapura dhe qeveria teknike para zgjedhjeve!

By | February 27, 2020

Bernd Borchardt jepni dorëheqjen, sepse ngjani si një diplomat “made in Edi Rama” Nga Elida Buçpapaj

By | November 19, 2019

DOKUMENTI- Meta shpall ‘non grata’ në Presidencë ambasadorin e OSBE: Vuri në diskutim dekretin për 30 qershorin dhe u tregoi gishtin shqiptarëve

By | November 18, 2019

Leter e hapur Ambasadorit Borchardt: Mos e mbështetni kastën politike që është dënimi kapital për popullin shqiptar! – Nga Elida Buçpapaj

By | May 18, 2019

VIDEO – “Studentja ‘kryqëzoi’ Ramën gjatë protestave”, Vasili: Skandal, ndalohet nga policia për Borchardt

By | May 16, 2019

Protestuesit i shkojnë në shtëpi Bernd Borchardit, i shkruajnë në mur

By | May 12, 2019

OSBE: Gjendja e medias në Shqipëri e përkeqësuar

By | May 3, 2019

Ambasadorin e OSBE në Tiranë, z. Bernd Borchardt mbështet punën e institucioinit që drejton shkrimtari Agron Tufa

By | April 27, 2019

Ambasadori i OSBE: Shqipëria në moment kritik. Autoritetet të përgjigjen për shit-blerjen e votave

By | March 12, 2019

OSBE: “Ku janë paditë? Ku janë dënimet e të korruptuarve?”

By | December 20, 2017

Ambasadori amerikan në OSBE: Tahiri i implikuar në Itali për mbështetjen e trafikantëve të drogës

By | November 23, 2017

Leter e hapur Ambasadorit Borchardt: Mos e mbështetni kastën politike që është dënimi kapital për popullin shqiptar! – Nga Elida Buçpapaj

By | October 11, 2017

Reagojnë ashpër të përndjekurit: Ruçin çojeni në Hagë, jo kryetar Kuvendi

By | July 2, 2017

Monitorimi i portaleve shkel lirinë e medias – Nga BERND BORCHARDT

By | February 25, 2017

BE-OSBE: “Shteti dhe shoqëria shqiptare të luftojnë korrupsionin së bashku”

By | December 9, 2016

Në Tiranë mbahet forumi për zhvillimin e medias

By | November 22, 2016

OSBE: Ligji i hapjes së dosjeve nuk po zbatohet prej një viti e gjysmë

By | October 28, 2016