VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gramoz Ruçi

Knut Fleckenstein emërohet këshilltar i Gramoz Ruçit

By | May 22, 2020

Denoncimi te Berisha: Djali dhe nipi i Gramoz Ruçit përgjakën Spitalin e Fierit

By | September 1, 2019

DOKUMENTI – Shkarkimi i Presidentit Meta, Gramoz Ruçi firmos urdhrin

By | June 11, 2019

Protesta e opozitës, Ruçi thotë se e anulon seancën e parlamentit

By | February 20, 2019

Kërkon Ramën, opozita bllokon foltoren e Kuvendit

By | January 31, 2019

Tiranë: Ceremoni zyrtare për 29 nëntorin

By | November 29, 2018

VATIKANI NDERON PERSEKUTORIN E DIKTATURËS Hapu dhé të futemi, se mbi dhé mbretëron shejtani! Nga KOLEC P. TRABOINI

By | November 21, 2018

“Shqipëria do të vazhdojë mbështetjen për dialogun Kosovë-Serbi”

By | September 12, 2018

Vokshi: Kallëzim penal për Gardën. Do informojmë të huajt

By | June 19, 2018

Holanda reagon ashpër për Ramën dhe Ruçin: Dorëzoni Tahirin dhe vëllanë e ministrit

By | May 11, 2018

Gazetari: Donika Prela ia pushoi dosjen djalit të Gramoz Ruçit (dokument)

By | May 10, 2018

Intervista e plotë – Rrahman Parllaku: Këta që janë në pushtet, duhej të bënin një analizë të thellë për fajet e prindërve (video)

By | April 25, 2018

Video – Flamur Noka i hedh miell në fytyrë Ramës, përjashtohet! Opozita hedh shishe, vezë e tjerë drejt Ramës

By | April 12, 2018

VIDEO – ‘Liro kuksianët’, ‘Arresto kriminelët’ – Tensionohet situata, deputetët e PD mblidhen tek foltorja, Ruçi përzë shërbimet e Kuvendit

By | April 12, 2018

Tensionohet situata: Opozita kërkon largimin e Ramës nga Kuvendi (DEBATI)

By | April 12, 2018

“Rama krahasoi qytetarët me organin gjenital mashkullor”, ja si mund të përjashtohet nga Kuvendi (video)

By | April 6, 2018

Zëri i Amerikës: Tiranë, kaos dhe tymuese në parlament, shumica zgjedh kryeprokurorin e përkohshëm.

By | December 18, 2017

Dekomunistizimi, punë e pambaruar e PD-së – Nga Nebil Çika

By | November 28, 2017

Zbardhen sharjet pa mikrofon në Parlament, çfarë i tha Rama Berishës pas shpine

By | October 13, 2017

Der Standard: A do hetohet Ruçi për vrasjet e 2 prillit në Shkodër? Ja si përgjigjet Rama (Intervista e plotë)

By | October 9, 2017

“Ngujohet” në parlament, por Basha nuk i ndahet FB-së

By | October 5, 2017

Tensione në parlament, përjashtohet Basha

By | October 5, 2017

Fjalimi që përloti Kuvendin: Aktrove mirë, ishte show, fjalimin ta shkroi dikush

By | October 1, 2017

“BETEJA KUNDËR RUÇIT – FUNDI I ANTI-KOMUNIZMIT” – Nga Frank Shkreli

By | September 15, 2017