VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: OSBE

KRYESIA E OSBE-së – PËRGJEGJËSI E PROVË DINJITETI – Nga EUGJEN MERLIKA

By | January 28, 2020

Rama, vizita në Rusi dhe Ukrainë si drejtues i OSBE-së

By | January 8, 2020

OSBE-ja paralajmëron Shqipërinë të mos kufizojë lirinë e mediave online

By | December 9, 2019

Turpi i shefit pensionit të OSBE, Ish ministri i Drejtësisë: Të mbledhë leckat, me çfarë mandati rri këtu?

By | October 14, 2019

SHQIPËRIA NË NJË POZITË TË VËSHTIRË DIPLOMATIKE: A ËSHTË NË RREZIK KRYESIA E SHQIPËRISË NË OSBE PËR VITIN 2020? – Nga Frank Shkreli

By | August 15, 2019

OSBE: Shqipëria të mbrojë lirinë e shtypit

By | July 26, 2019

Doris Pack: Zgjedhjet pa opozitën farsë, nëse OSBE i vëzhgon ato bëhet bashkëpunëtore

By | June 30, 2019

Albumi i Piktorit: Grafikë nga cikli “Vjen një moment që mbarojnë dhe fjalët”

By | June 17, 2019

Raporti i OSBE/ODIHR: Presidenti ka bërë përpjekje për gjetjen e dialogut. PS nuk njeh dekretin

By | June 15, 2019

Borchard për anulimin e zgjedhjeve dhe shkarkimin e Presidentit: Jam besimplotë te institucionet shqiptare

By | June 10, 2019

Leter e hapur Ambasadorit Borchardt: Mos e mbështetni kastën politike që është dënimi kapital për popullin shqiptar! – Nga Elida Buçpapaj

By | May 18, 2019

Ambasadorin e OSBE në Tiranë, z. Bernd Borchardt mbështet punën e institucioinit që drejton shkrimtari Agron Tufa

By | April 27, 2019

Blerja e votave, çfarë thuhet në raportin e DASH-it

By | March 14, 2019

Organizatat ndërkombëtare për mbrojtjen e mediave i shkruajnë letër Edi Ramës

By | December 26, 2018

Ligji për shqipen, ambasadorja e OSBE: Gjuha, çështje e rëndësishme në një shtet shumetnik

By | April 14, 2018

OSBE: “Ku janë paditë? Ku janë dënimet e të korruptuarve?”

By | December 20, 2017

Hienat “Vorio-Epirote” në OSBE – Nga SHABAN MURATI

By | September 25, 2017

Ambasada amerikane, OSBE-ja kundërshtojnë “frikësimet politike” në Kosovë

By | May 23, 2017

Vëzhguesit ndërkombëtarë e kanë kritikuar referendumin në Turqi

By | April 17, 2017

MË 28 SHKURT 1998 FILLOI LUFTA E KOSOVËS

By | February 28, 2017

Gazetarët në Kosovë përballen me sulme, kërcënime e presione

By | February 14, 2017

OSBE: Ligji i hapjes së dosjeve nuk po zbatohet prej një viti e gjysmë

By | October 28, 2016

Tiranë: Gjendje e rëndë në burgje, dhunë dhe mbipopullim

By | October 5, 2016

Autocensura në median shqiptare

By | November 20, 2015