VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Klement Zguri

Rasti i Valdin Pjetrit, KQZ e Prokuroria asnjë verifikim për kandidatët e zgjedhjeve

By | August 14, 2019

Opozita pranon 13 tetorin për zgjedhje vendore, kur është afati i fundit për regjistrimin e partive

By | August 3, 2019

EMRI/ Aurel Plasari publikon mesazhin kërcënues: Mund të jetë i njëjti që kërcënoi Klement Zgurin

By | July 5, 2019

“O m*t, do të vras ty dhe familjen”, zbulohet mesazhi kërcënues për kreun e KQZ. Kërkoi hapjen e kutive të 30 qershorit

By | July 5, 2019

Kërcënohet me jetë Kryetari i KQZ-së dhe familja e tij. Merret në mbrojtje nga Garda dhe Policia

By | July 5, 2019

PS e vendosur për 30 qershorin, Zguri: KQZ të ndërpresë procedurat për zhvillimin e zgjedhjeve

By | June 13, 2019

Ambasadori i OSBE: Shqipëria në moment kritik. Autoritetet të përgjigjen për shit-blerjen e votave

By | March 12, 2019

Klement Zguri: PS dhe PD arritën konsensus për të mos hetuar paratë e lobingut

By | March 10, 2018

Nesër votimi, KQZ: Gjithçka gati

By | June 24, 2017