VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shitblerje votash

Avokati i Ramës, Matthias Prinz, mbrojtës i gjakut blu dhe yjeve të ekranit!

By | June 25, 2019

Zëri i Amerikës: Protestë paqësore e opozitës në Tiranë

By | June 21, 2019

Ambasadori i OSBE: Shqipëria në moment kritik. Autoritetet të përgjigjen për shit-blerjen e votave

By | March 12, 2019