VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: 20 vjetori

(Video) Bill Clinton dhe Madeleine Albright vizitojnë Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit të saj

By | June 10, 2019

Sekretari Kerry përkujton Srebrenicën

By | July 10, 2015