VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rama-Basha

Koha për veprim është tani, Z. Basha! – Nga Frank Shkreli

By | March 7, 2019

Anketimi në Kuvendin e PD: 54 për qind e delegatëve kundër koalicionit me LSI

By | May 6, 2018

Qeveria e Ramës, antiamerikane – Nga SPARTAK NGJELA

By | August 29, 2017

Dorëhiqen ministrat teknikë

By | August 16, 2017

Lufta brenda llojit – Nga Sulejman MATO

By | July 28, 2017

Preç Zogaj: Komisionerë të PD-së janë përfshirë në shit-blerjen e votave

By | July 11, 2017

Ja pse duhet të qëndrojë Lulzim Basha – Nga Everest HAXHI

By | July 4, 2017

Mesazh i Dritan Priftit: Rama 100 herë më mirë me Bashën se sa me LSI

By | June 21, 2017

Meta tregon prapaskenat: Pakt Rama-Basha për të më goditur mua dhe Berishën

By | June 13, 2017

Kush është drejtori i ri i Burgjeve që arrestoi babain e Saimir Tahirit

By | May 25, 2017

Rama: Në timon do të jem unë, Bashën nuk e dua në prehër

By | May 24, 2017

Gjyqësori në panik, ja kush largohet nga drejtësia pas Vetingut

By | May 23, 2017

Miratohen ndryshimet në Qeveri, ja votat për ministrat teknikë të Bashës

By | May 22, 2017

‘Rama’ merr kundërmasë: Emëron pesë zv/ministra të “fortë” në ministritë e PD-së

By | May 22, 2017

KOMBI KA NEVOJË PËR FILIZA TË RI NË TRUNGUN E VJETËR POLITIK – Nga Frank Shkreli

By | May 22, 2017

Artan Fuga: Ja pse se s’pranova të jem për disa javë në Qeveri

By | May 22, 2017

Presidenti Nishani dekreton mbajtjen e zgjedhjeve më 25 qershor

By | May 21, 2017

PD shpall nesër emrat e ministrave teknikë, ja kush pritet të jenë

By | May 20, 2017

Paloka rrëfen prapaskenat e marrëveshjes: Rama donte ta fuste në burg Metën

By | May 20, 2017

Nazarko: “10 arsyet pse marrëveshja Rama-Basha është historike”

By | May 19, 2017

Qeveri ‘besimi’, ja emrat e zyrtarëve që largohen nga postet drejtuese

By | May 18, 2017

Zbardhet marrëveshja PD-PS dhe shpallet data e re e zgjedhjeve

By | May 18, 2017

Për çfarë nuk u morën vesh PS-PD dhe pse amerikanët bënë fajtore PD-në? – Nga Neritan Sejamini

By | June 10, 2016

Zëri i Amerikës: Takimi Rama-Basha, SHBA: Zhgënjim për dështimin

By | June 9, 2016