VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: rekorde kriminale

“Dekriminalizimi” në Shqipëri, Fenomeni që vazhdon të prodhojë debate (video)

By | October 13, 2019

Basha nxjerr emrat përveç Valdrin Pjetrit, 17 kryebashkiakë dhe deputetë të Ramës të lidhur me krimin

By | August 14, 2019

Nënë e tre fëmijëve, por e dëbuar nga SHBA. Historia tragjike e shqiptares: Jam ende në gjendje shoku

By | May 24, 2018

Ku është fyerja dhe diskriminimi i Bashës ndaj katolikëve, që po trumbetohet me përçartje e përçarje? Ku? – Nga AGRON GJEKMARKAJ

By | May 17, 2017

Kush është superdeputeti i pasur që pritet të arrestohet

By | March 1, 2017

Nga i marrin paratë partitë shqiptare? – Nga BLENDI FEVZIU

By | October 25, 2016

Përfaqësuesi i Bundestagut: Hetim ndërkombëtar deputetëve shqiptarë me të dhëna kriminale

By | October 24, 2015

Për një debat interesant – Nga Mimoza Dajçi

By | July 25, 2015

SITUATA NË SHQIPËRI NË PRAG TË ZGJEDHJEVE VENDORE

By | June 17, 2015