VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: trafikant

(Video) Basha nxjerr videon me emrat: Krahasuar me Ramën, Valdrin Pjetri, kriminel i rangut të tretë

By | August 16, 2019

“I kanë ble si kafshë”! Si po shiten tek serbët vajzat shqiptare për 4 mijë euro

By | August 8, 2019

Të qeshësh a të qash – komentet e pabesueshme për Elvis Roshin (!)

By | June 1, 2016

Elvis Roshi dorëzohet: Largohem nga posti – ja që më doli një ndënim në Itali

By | May 31, 2016

The Daily Beast për Thaçin: kondrabandist armësh dhe organesh njerëzore

By | January 31, 2016