VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryetar Bashkie

Video- Kryebashkiaku pi kokainë në ambjentet e një lokali

By | January 22, 2020

Jep dorëheqjen Valdrin Pjetri: Një ngjarje krejt banale para 17 vitesh, akuzat kanë shkaktuar dhimbje tek familjarët e mi

By | August 15, 2019

Basha nxjerr emrat përveç Valdrin Pjetrit, 17 kryebashkiakë dhe deputetë të Ramës të lidhur me krimin

By | August 14, 2019

Kandidati i partisë në pushtet për bashkinë e Stambollit, pranon humbjen

By | June 23, 2019

Kavaja në protestë: Ja kë mban Antiterrori nën vëzhgim

By | May 4, 2017

Kuq e Zi zbret sot në Kavajë, thirrje kandidatit të PS: Tërhiqu!

By | May 4, 2017

Populli i Kavajës zbulon sa ngjajnë Visi dhe Çak Norris

By | June 22, 2016

Ben Blushi shpërthen: A kemi profesorë ne? Si e vumë përdhunuesin kryebashkiak?

By | June 2, 2016