VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: orgji

“Darka orgji, e spa luksoze”, Berisha publikon mesazhin për hotelin e Valdrin Pjetrit: Vizitohet nga zonjat e PS-së

By | August 16, 2019

Tjetër skandal në Vatikan, orgji dhe drogë në dhomën e kardinalit më të afërt të Papa Françeskut

By | July 6, 2017