VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kërkesa e PD

‘I arrestuar dhe dëbuar’ – Prokuroria nis verifikimet për Valdrin Pjetrin pas denoncimit të PD

By | August 6, 2019

Sot përballë Kryeministrisë, zbulohet plani i PD-së për protestë 48 orë

By | March 16, 2019

Policia rrethon me kamera Parlamentin: Pse s’japim leje për protestë

By | March 4, 2019