VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dritan Demiraj

Ish-ministri i brendshëm kthehet nga SHBA dhe bën gjestin me shqiponjën përkrah Metës, konfirmon pjesëmarrjen në tubimin e 2 marsit

By | February 27, 2020

Dritan Demiraj: “Talenti” Valdrin dhe Mimi! – Kush është ish-ministrja që promovoi Valdrin Pjetrin

By | August 15, 2019

Vatrani Dritan Demiraj festoi 50 Vjetorin e Lindjes mes vatraneve dhe miqeve

By | May 31, 2019

Intervista – Dritan Demiraj: Politika në Shqipëri drejtohet nga krimi. Rama është përgjegjësi kryesor (video)

By | April 27, 2019

“Ëndërrimtari dhe qaramani” Rilindas! – Nga DRITAN DEMIRAJ

By | February 22, 2019

Qeverisja e “Milladinëve” – Nga DRITAN DEMIRAJ

By | January 11, 2019

Mbështes Studentët…Boll më me tallje, mashtrime, perçudnime Nga Dritan Demiraj/ SHBA/

By | December 9, 2018

Ish- ministri Demiraj: Putin ka ushtri sekrete edhe në Kosovë

By | March 28, 2018

Incidenti me flamurin kombëtar në Prishtinë – ish ministri i PD: Vëlla, ma ule kokën me turp

By | February 15, 2018

“12 milje detare më shumë për Greqinë”, Ish ministri i PD: Të hapen letrat e negociatave, Bushati të flasë

By | January 30, 2018

Varri i ‘ushtarit grek’, reagon kolonel Demiraj: Shihni gradën, është italian (foto)

By | January 23, 2018

Demiraj: Po ra Tahiri, do marrë me vete edhe ministra të tjerë

By | November 25, 2017

Demiraj: “100 persona të rrezikshëm do arrestohen këto ditë”

By | October 20, 2017

“Bomba” e ish- ministrit Demiraj: Bandat në Elbasan kanë ndërtuar tunele si në Afganistan

By | September 27, 2017

“Nuk filmojnë asgjë”, zbulohet raporti sekret për radarët në det

By | September 13, 2017

Thellohet skandali me radarët në det, Demiraj i shkruante Kodhelit: Sinjali u fik qëllimisht gjatë operacionit anti-drogë (video)

By | September 10, 2017

Ministri Demiraj: Unë dhe Rama kemi 124 emrat e personave që kultivojnë kanabis

By | August 1, 2017

Ekstradimi i Ballist Morinës, Demiraj kontakton autoritetet kroate

By | July 28, 2017

Propaganda kundër islamit ka rritur terrorizmin – Nga Kolonel DRITAN DEMIRAJ

By | July 27, 2017

Dritan Demiraj fiton gjyqin, rikthehet si Kolonel në Forcat e Armatosura

By | July 20, 2017

Ministri Demiraj kërkon shkarkimin e drejtuesve policorë në zonat me incidente elektorale

By | June 19, 2017

Filmuan ministrin Demiraj, nis hetimi ndaj punonjësve të policisë

By | June 2, 2017

Intervista – Kolonel Demiraj paralajmëron: Ushtria serbe ta dijë: Barutin e kemi të thatë

By | January 18, 2017

Kolonel Dritan Demiraj i çon “selam” Serbisë: Nëse ekstradoni Haradinaj jeni në luftë me shqiptarët Almira Vasku

By | January 7, 2017