VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: përdhunim

Mayorga tërheq akuzat për përdhunim nga Cristiano Ronaldo

By | June 5, 2019

Përdhunimi i minorenes në Kavajë, prindërit: Të zbardhet ngjarja. Avokati i Popullit nis verifikimin

By | February 6, 2019

Ngacmimet seksuale, Elisa Dushku merr 9.5 milionë dollarë nga CBS

By | December 15, 2018

Gruaja që akuzoi Ronaldon për përdhunim, e martuar me një shqiptar, e diplomuar për gazetari

By | October 1, 2018

Pensilvani: Rreth 300 priftërinj kanë abuzuar seksualisht fëmijë për dekada të tëra

By | August 15, 2018

Harvey Weinstein iu dorëzohet autoriteteve

By | May 25, 2018

U shpall i pafajshëm pas 23 vitesh burg, historia rrëqethëse e lojtarit amerikan

By | March 28, 2018

Viti 2018 sinjalizon përçarje për lëvizjen e gruas

By | January 23, 2018

E ardhmja e lëvizjes #MeToo

By | January 21, 2018

Ja pse dënohet me 9 vite burg futbollisti brazilian Robinho

By | November 24, 2017

Elvis Rroshi në hetim edhe për drogë

By | June 15, 2016

Dëshmia e penalitetit: Elvis Roshi është dënuar në Itali për përdhunim

By | May 31, 2016

Vdes Marte Tunaj, e vetmja shqiptare e Kosovës ë dëshmoi përdhunimin nga serbët

By | May 17, 2016

Romë: Rrëmbehet dhe përdhunohet gjatë gjithë natës vajza e avokatit shqiptar Vladimir Kosturi

By | May 12, 2016

Trump: Kina po e përdhunon vendin tonë

By | May 2, 2016

Assange – Seks, leaks dhe drejtësia suedeze

By | August 19, 2015