VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tërmeti

Tërmet në Kroaci

By | March 22, 2020

Ermira Lefort ngre apelin: Mjaft është mjaft! Njerëzit vërtet në nevojë, po përjetojnë “një tjetër tërmet” shpirtëror !

By | December 29, 2019

Grupi hebre do t’i ndërtojë shtëpinë e dëmtuar nga tërmeti shqiptarit që shpëtoi Hebrenjtë

By | December 20, 2019

Koloneli izraelit, Golan Vach: Ja çfarë duhet përdorur për të forcuar ndërtimet

By | December 20, 2019

Sopranoja me famë botërore Inva Mula me miqtë e saj Artistë të shquar ju ftojnë në Prishtinë në mbrëmjen e solidaritetit!

By | December 18, 2019

Inva Mula rrëfehet në Abc News: Kisha ardhur për një natë, përjetova tmerrin

By | December 9, 2019

(Video) Më 8 dhjetor 80 Artistë të shquar me në krye sopranon e famshme Inva Mula u ngjitën në skenë ne ndihme të të demtuarve nga termeti

By | December 9, 2019

Tërmeti në Shqipëri: Zvicra e zgjeron ndihmën humanitare

By | December 7, 2019

Tragjedia e tragjedisë: 6 familjet që u shuan në Durrës dhe Thumanë

By | November 29, 2019

Zvicra pranë Shqipërisë: 15 specialistë të Njësisë Zvicerane të Ndihmës Humanitare mbështesin në terren ekipet shqiptare të shpëtimit

By | November 27, 2019

Tërmetet, psikiatri: Ja pasojat te fëmijët dhe të rriturit

By | September 25, 2019

Lëkundjet e tërmeteve gjatë natës, ja kur është regjistruar i fundit. Epiqendra dhe sa ballë

By | September 23, 2019

Makthi i tërmeteve në Floq, banorët: Jemi bërë si të dytë nga mendja, jemi në qiell të hapur

By | August 2, 2019

Shkon në 131 numri i të vdekurve nga tërmeti në Indonezi

By | August 8, 2018

Pas tërmetit të fuqishëm që ‘shkundi’ vendin dhe 50 pasgoditjeve, dy lëkundje të tjera të forta

By | July 4, 2018

Çfarë po ndodh! 12 lëkundje tërmeti në 24 orë

By | February 18, 2018

Tërmet i fuqishëm në veri të Shqipërisë

By | January 4, 2018

Këndi i humorit: Një papagall kishte kapë inat me një që i kishin rënë flokët e që kalonte çdo ditë aty pranë

By | October 5, 2017

Tërmet 5.5 ballë në Shqipëri, tundet Tirana dhe qytete të tjera

By | April 8, 2017

Murgesha shqiptare që përjetoi tërmetin në Amatrice tregon: Më shpëtoi një ‘Hero’

By | August 25, 2016