VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Flutura Açka

Sarkazëm mbi gërmadha – Nga Flutura Açka

By | November 30, 2019

Dhimbja si art në poezinë danteske të Flutura Açkës – Nga SHABAN MURATI

By | November 24, 2018

Roja i dritës Poezi nga Flutura Açka

By | June 15, 2018

Distancim Publik! – Nga Mimoza Dajçi

By | May 11, 2018

Raimonda Moisiu: Shuhet papritur dhe dhimbshem djali i vetem i shkrimtares se mirenjohur – Flutura Açka

By | May 6, 2018

Mos Flutura Açka,mos!!! PO PËRSE TY, JERIN VAN DEN BRINK?! Nga Dhimitër Pojanaku

By | May 6, 2018

Shkrimtarja Flutura Açka në zi, humb djalin e vetëm! Ngushëllimet tona! I dhashtë Zoti forcë për ta përballuar dhimbjen!

By | May 6, 2018

Aktorja e madhe shqiptare Tinka Kurti ka humbur djalin e saj Zef Kurtin

By | February 5, 2018

Për gratë që ziejnë fasule… – Nga Flutura AÇKA

By | September 5, 2017

Baladë për ty Arlindë! ‘Dije vetëm të punoje, jo të shiteshe’ – Nga Flutura Açka

By | August 25, 2017

Kolec P. Traboini: Në Shqipëri vendet e punës dhe kariera pronë e hajdutëve e kriminelëve, sikur thotë Flutura Açka…

By | August 8, 2017

Protestoj për vete e të tjerët, se jam në Opozitë me çdo të keqe ulur këmbëkryq në Atdheun tim

By | February 17, 2017

Legalizimi i kanabisit dhe prostitucionit, sherr mes Flutura Açkës dhe Dalina Ficos

By | September 28, 2016

Unë kam dy Atdhe, i vērteti është Kosova Nga Flutura Açka

By | August 19, 2016

Kryebashkiakët po na dalin ‘shtatzënë me krimin’ – Nga Flutura Açka

By | June 2, 2016

Këpucët e Zonjës së Kokoshkëve – Nga Flutura Açka

By | May 28, 2016

Shukriu dhe shukrizimi i ndjeshmërisë sonë – në mes të Tiranës 2000 prostituta, ma të bukurat e dheut, të gatshme për të shërbyer – Nga Flutura Açka

By | May 14, 2016

Flutura Açka: Me Ermira Mehmetin, sigurisht

By | March 30, 2016