VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: leket

A është zakon i joni me hedh lek gjatë kërcimit në dasëm? – Nga Gjergj Meta

By | July 13, 2019

Këndi i humorit: Ishin tre pijanecë dhe ndaluan një taksi

By | December 19, 2018

LAHUTA E MALCIS – KANGA E NJIZETË “LEKËT” – Nga GJERGJ FISHTA

By | November 9, 2018

Këndi i humorit: Skafistët vlonjatë të mbledhur mbasdite në breg të detit, për të ndarë lekun e fituar gjatë javës

By | September 10, 2018

Këndi i humorit: Hajdutë të maskuar hynë në një shtëpi për të vjedhur

By | August 28, 2018

Këndi i humorit: Shkon një shqiptar në kishë për të vjedhur lekë nga arka e kishës

By | July 5, 2018