VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Babai

BABAI NUK E NDANTE SHIKIMIN NGA VARREZAT, OSE, SI NGELËN DUART E TIJ NË DUART E MIA… – Nga Sejdi BERISHA

By | May 7, 2020

Këndi i humorit: Pierini kthehet në shtëpi nga shkolla hundë e buzë

By | November 5, 2019

Publikohen lutjet, si dy vëllezërit u detyruan të propozonin dënimin me vdekje për babain: Plumbin ballit!

By | October 21, 2019

Këndi i humorit: Një bionde merr vesh nga gjinekologu se është shtatzënë me binjakë dhe shpërthen në lot

By | July 21, 2019

Babai, si edukator i fëmijëve në kulturat shqiptare dhe hebraike Nga Anila Bega Cohen, themeluese dhe CEO e Shalom Center Albania

By | June 26, 2019

REQUIEM PËR BABANË ME RASTIN E 50 -VJETORIT TË NDARJES NGA JETA MË 21 GUSHT 1968 – Nga FASLLI HALITI

By | August 21, 2018

Këndi i humorit: Në shkollë, shokët e klasës i thonë Gjonit

By | April 2, 2018

Këndi i humorit: Më në fund, motra e shumëpritur e Benit ka ardhur në jetë

By | August 19, 2017

Këndi i humorit: Babai dhe i biri janë duke ecur nëpër pyll

By | February 21, 2017

Ibrahim Rugova, arkitekti dhe babai i pavarësisë së Kosovës!

By | February 17, 2017

AUTORËSIA – Poezi nga RABINDRANATH TAGORE – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | July 19, 2016

Këndi i humorit: Një vajzë i thotë babait të saj se kishte ngelur shtatzënë

By | July 4, 2016

Tjetër film kosovar pretendent për nominim në “Berlinale”

By | February 4, 2016

Babi i Almir Dacit: Djali im iku në Siri sepse ngeli pa punë

By | January 27, 2016