VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Elisa Spiropali

U dërgua me temperaturë të lartë te Sanatoriumi, vdes nga COVID-i shoferi i ministres Elisa Spiropali

By | July 27, 2020

Spiropali: Të paktën 28 fëmijë shqiptarë gjenden në kampet kurde

By | November 4, 2019

Deklarata e fortë e Spiropalit: Meta, pjesë e një skenari për destabilizimin e Shqipërisë!

By | September 3, 2019

Presidenca i përgjigjet Spiropalit: E çmendura E., pasi nxori me këpucë të kuqe doganat…

By | August 7, 2019

Spiropali ironizon Metën: “Tjetër krisëm nga dyfeku presidencial”

By | August 7, 2019

Spiropali-Metës: Nxirr një dekret për shtyrjen e tërmetit!

By | July 30, 2019

Mehmetaj paralajmëron Spiropalin: Do përfundosh në kazan plehrash

By | July 3, 2019

Kryesia e PS vendos: Do të nisin procedurat për shkarkimin e Metës

By | June 10, 2019

Spiropali: Berisha, Basha dhe Kryemadhi po i thonë burgut hapu

By | May 24, 2019

Spiropali: Jam grua dhe i qëndroj fjalës, jo burrë si Haradinaj që nxjerr bisedat

By | May 3, 2019

Elisa e “Skënderbeut” bën gafën e radhës: Don Kishoti personazh i letërsisë shqiptare

By | March 8, 2019

Rama publikon takimin e Spiropalit me familjen e vajzës së mitur në Kavajë

By | February 8, 2019

Fotolajm – Spiropali përkrah Ramës, fotoja e vjetër që po bën xhiron e rrjetit

By | February 1, 2018

Andi Bushati: “Blushin po e sulmojnë ata që e shohin Ramën si dashnor imagjinar”

By | October 3, 2016

Forcohet fronti i grave anti-Blushi në PS

By | October 1, 2016

Haxhinasto sjell lajmin e madh: ‘Komisar Katani do anëtarësohet në LSI’

By | August 1, 2016

Elisa Spiropali e përfolur për një gropë mbi 100 milionë dollarë, po na tall… Nga Edmond Arizaj

By | March 15, 2016