VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tarifa

Këndi i humorit: Një djalë dhe një vajzë janë në makinë, parkuar në një rrugë anësore

By | August 27, 2019

Haradinaj: Qëndrimet tona të ndara, po e ndihmojnë Serbinë

By | July 17, 2019

Këndi i humorit: Një gjirokastrit sapo ka humbur të shoqen

By | April 8, 2019

Scott: Serbia dhe Kosova të mos e fajësojnë njëra tjetrën për dialogun

By | March 26, 2019

Vuçiç: Kosova nuk është sot në OKB, falë meje dhe tre të tjerëve

By | March 18, 2019

Matoshi: Luta është këshilltar i Thaçit, e kundërshton taksën sepse ia prish planin për ndarjen e Kosovës

By | March 3, 2019

Haradinaj nga Gllogjani: Harrojeni që kemi me dhënë troje e kufij

By | February 18, 2019

Haradinaj: Tarifa mbetet në fuqi, nuk shkojmë në dialog me shantazh

By | February 5, 2019

SHBA: Tarifat krijojnë sfida për marrëdhëniet dypalëshe SHBA-Kosovë

By | February 5, 2019

Mustafa: Tarifa u vendos për të mbuluar dështimet e Qeverisë

By | January 24, 2019

Tarifat e Kosovës ndaj mallrave serbe dhe trysnia ndërkombëtare

By | January 22, 2019

Haradinaj: Tarifa nuk hiqet pavarësisht kush është kryeministër i Kosovës

By | December 18, 2018

Prodhimet amerikane fillojnë të ndjejnë koston e tarifave të BE-së

By | June 26, 2018

Trumpi vendos tarifa 25 përqind në produktet kineze

By | June 15, 2018

Tarifa e re për “Rrugën e Kombit”, Ministri i Kosovës dhe ambasadori i Shqipërisë vizitë në Morinë

By | June 3, 2018

Qeveria e Kosovës: Shqipëria i injoron kosovarët dhe po i detyron vetëm ata të paguajnë Rrugën e Kombit

By | April 15, 2018

Mungesa e tarifës, dyndje makinash në doganën e Morinës për në bregdetin shqiptar

By | April 8, 2018

“Më arrestoni edhe mua”: Marshim proteste në Tiranë kundër taksës së Rrugës së Kombit

By | April 7, 2018

Kina i hakmerret SHBA-së për tarifat tregtare

By | April 2, 2018

FOTOLAJM – Tarifa e Rrugës së Kombit më e larta se rruga nacionale Kapshticë-Selanik

By | March 26, 2018

Masat tregtare mes SHBA dhe Kinës mund të ndikojnë në ekonominë globale

By | March 24, 2018

Meksika do t’i kundërpërgjigjet veprimit të Trumpit për murin

By | February 25, 2017