VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kuksianët

Gjykata liroi 7 nga 11 kuksianët, ja ç’ndodhi në Shkodër (videot)

By | April 20, 2018

LIVE – Nisi gjyqi kundër kuksianëve të protestës, gjykata e rrethuar nga policë dhe qytetarë (video)

By | April 20, 2018

Qeveria e Kosovës: Shqipëria i injoron kosovarët dhe po i detyron vetëm ata të paguajnë Rrugën e Kombit

By | April 15, 2018

Kuksianët ia bëjnë të qartë Ramës: Protesta derisa të hiqni totalisht taksën

By | April 6, 2018

Taksa e Rrugës së Kombit, kosovarët braktisin bregdetin e Durrësit

By | March 31, 2018