VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: taksë doganore

Dogana e Kosovës konfiskon mallra të kontrabanduara nga Serbia

By | March 12, 2019

Mustafa: Tarifa u vendos për të mbuluar dështimet e Qeverisë

By | January 24, 2019

Kosovë – Rritet importi i markave ndërkombëtare nga Maqedonia dhe Shqipëria

By | January 10, 2019