VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shteti amerikan

Haradinaj nga Gllogjani: Harrojeni që kemi me dhënë troje e kufij

By | February 18, 2019

Regjisori i famshëm: Në SHBA po përgatitet një grusht shteti

By | January 31, 2017

Ambasada Amerikane thërret prokurorët dhe gjyqtarët që ua refuzoi vizat

By | January 28, 2017

SHBA: Arrestohet një person i armatosur

By | June 13, 2016