VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Qemal Minxhozi

Tarifa e re për “Rrugën e Kombit”, Ministri i Kosovës dhe ambasadori i Shqipërisë vizitë në Morinë

By | June 3, 2018

Taksa e “Rrugës së Kombit”, ministri kosovar thërret ambasadorin e Shqipërisë: Nuk pajtohemi

By | April 4, 2018

Ambasadori Minxhozi: Shqipëria do të ndërhyjë nëse Kosova futet në konflikt

By | January 27, 2017

Qemal Minxhozi: Mos fryni aty ku s’ka zjarr!

By | October 17, 2016

Minxhozi i befasuar: PDK-LDK bojkotuan miratimin e ndërtimit të Ambasadës së Shqipërisë

By | June 2, 2016

Të rinj nga Kosova vizitojnë Valbonën, bashkë me ambasadorin Minxhozi

By | May 24, 2016

Ambasadori i Shqipërisë i indinjuar për dëbimin e Boiken Abazit

By | March 17, 2016

Minxhozi: Pse BE ka kërkuar rikthimin e kontrollit kufitar mes Kosovës e Shqipërisë

By | January 17, 2016

Për nder të 28 Nëntorit, në Prishtinë hapet panairi ‘Blej Shqip’

By | November 28, 2015