VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ndarjen e Kosovës

Pse nuk bindi intervista e Grenellit – Nga FATOS LUBONJA

By | March 30, 2020

Planit të Thaçit për ndarjen e Kosovës, tani ju bashkangjit edhe LDK-ja – Nga HAFIZ SHALA, NEW YORK

By | March 19, 2020

Grenell: Kurrë nuk është biseduar për ndarjen e Kosovës në praninë time

By | March 7, 2020

Haradinaj: Rama e Thaçi e qitën Kosovë në “ruletë ruse”

By | January 17, 2020

Zaev e përgënjeshtron Thaçin: Fjalët për ndarjen e Kosovës nuk i kam pasur nga shkrimet e Sputnikut

By | July 11, 2019

Si mbijeton ideja e errët për ndarjen e Kosovës? – Nga MEHMET KRAJA

By | May 12, 2019

Haradinaj i përgjigjet Thaçit: Samiti i Berlinit e ndaloi ndarjen e Kosovës

By | May 9, 2019

Në Berlin falimentuan partizanët e Projektidesë së Dobrica Qosiqit për copëtimin e Kosovës – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | May 6, 2019

Matoshi: Luta është këshilltar i Thaçit, e kundërshton taksën sepse ia prish planin për ndarjen e Kosovës

By | March 3, 2019

Daçiç: Ndërkombëtarët na propozuan në vitin 2005 ndarjen e Kosovës

By | February 22, 2019

Kosova nuk duhet të bëhet dy herë “kurban” nën sundimin kolonial të Serbisë për ta “qetësuar” Ballkanin dhe Europën – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | February 21, 2019

Jovanoviç: Beogradi do veriun e Kosovës në shkëmbim të njohjes së pavarësisë

By | May 11, 2018