VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Philip Kosnett

Kosnett kritikon retorikën e politikanëve në Kosovë

By | April 17, 2020

SHBA përshëndet bisedën e zhvilluar ndërmjet ministrave Vitia dhe Llonçar

By | April 16, 2020

Thaçi dhe Kossnet patën sot një takim të mbyllur

By | March 27, 2020

OJQ-të: Mocioni rrezikon ta fusë vendin në krizë

By | March 25, 2020

(Video) Bashkëshortja e ambasadorit amerikan, Kosnett, në protestë kundër rrëzimit të Kurtit

By | March 19, 2020

Kurti dhe Kosnetti diskutojnë për masat e Kosovës kundër koronavirusit

By | March 17, 2020

Bisedimet me Vetëvendosjen, Kosnett i shkon Isa Mustafës në zyrë

By | January 13, 2020

Marrëveshje VV-LDK? Ambasadori i SHBA takon Mustafën, Vjosa Osmanin e Veliun

By | December 30, 2019

Albin Kurti e Vjosa Osmani të ftuarit specialë të Ambasadorit Amerikan Philip Kosnettit për të shënuar përvjetorin e marinsave

By | November 25, 2019

Ambasadori amerikan në Kosovë takon Albin Kurtin, ja çështjet e diskutuara

By | October 29, 2019

Kurti në takim me Kosnettin: Do të jem kryeministër për të gjithë qytetarët

By | October 8, 2019

Zgjedhjet – Reagon Ambasadori amerikan në Kosovë: Çfarë dite e shkëlqyeshme

By | October 7, 2019

Zëri i Amerikës: Kosova kujton 11 shtatorin (video)

By | September 11, 2019

Prishtinë: Përkujtohen viktimat e sulmeve terroriste të 11 shtatorit

By | September 11, 2019

Ambasadorët perëndimorë, thirrje për zgjedhje të rregullta në Kosovë

By | August 31, 2019

Kosnett: Kosova ekstradon një të kërkuar nga Shtetet e Bashkuara

By | August 23, 2019

Kosnett kërkon drejtësi për 14 serbët e vrarë pas luftës në Grackë të Lipjanit

By | July 23, 2019

Në Prishtinë vihet gurthemeli i bustit të senatorit Bob Dole

By | July 22, 2019

Objekti i ri i Ambasadës së SHBA, dëshmi e partneritetit mes dy vendeve

By | July 4, 2019

Kosnett: S’mund të mohohen krimet kundër njerëzimit në Kosovë

By | April 27, 2019

Kosnett: Shoqëria civile dhe mediat të jenë më të zëshme përballë padrejtësive

By | April 25, 2019

Ambasadori Kosnett shpreson që filmbërësit kosovarë të arrijnë në Hollywood

By | February 24, 2019

Haradinaj: Marrëdhëniet me SHBA-të të pacenueshme – tarifat nuk i heqim

By | February 12, 2019

Kosnett dhe Scott: 2019-a do të duhej të jetë viti për një marrëveshje Kosovë-Serbi

By | February 8, 2019