VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Damian Gjiknuri

Favorizimi i kompanisë së naftës ‘Terraoil Swiss’ i kushton shtetit 300 milionë USD (video)

By | February 11, 2020

“Dosja 184 duhet të transferohet në SPAK” PD: të hetohet në Dibër grupi i instruktuar kriminal i drejtuar nga Edi Rama dhe Damian Gjiknuri

By | January 18, 2020

Vëllai iu arrestua për drogë, pezullohet nga detyra zyrtari i policisë në Dibër. Emri i tij doli në përgjimet e dosjes 184 (video)

By | January 18, 2020

“Një shtet i mbytur në moçalin mafioz”- Lexoni artikullin e plotë të BILD mbi blerjen e votave në Dibër

By | June 19, 2019

“Dua rezultatin mbi 1 mijë vota”- Shefi i policisë së Dibrës flet me Gjiknurin dhe jo vetëm… Si i përgjigjet ministri

By | June 19, 2019

“A je duke ardhur apo si e ke punën?”- Ymer Lala telefonon Damian Gjiknurin: I kam mbledhur njerëzit për..

By | June 19, 2019

Përgjimet e Bild: “Tërmet, tërmet, i q..nanën”-Damian Gjiknuri flet me Imer Lalën

By | June 19, 2019

Përgjimi/ Damian Gjiknuri: Kush u mor me pjesën e transportit të (parave)? Keni mbështetjen e shtetit, merrni…

By | June 17, 2019

AUDIO/Përgjimi i ri i “BILD”, ministri, drejtorit: Do të sjell ca tipa, janë problematik t’i kesh të shtabi për çdo rast

By | June 17, 2019

Himara braktis PS-në! Në takimin elektoral Gjiknurit e Goros nuk i shkojnë as 100 persona

By | June 16, 2019

Gruaja e ish-ministrit Gjiknuri rrëfen takimin me Guru-në: Gjeta dashurinë që flinte, përkulja vjen nga brenda dhe …

By | March 14, 2019

“Burg për Gjiknurin”, Basha te Unaza e Re: Të mbrohemi nga shteti hajdut

By | December 23, 2018

Skandali me DH Albania, anulohet tenderi i lotit të parë për Unazën e re

By | December 11, 2018

Dunwell Haberman, tender të dytë 11.7 milionë eurosh

By | December 11, 2018

Skandali me Unazën, pse u thirr ministri Gjiknuri në Ambasadën e SHBA

By | December 8, 2018

Romeo Gurakuqi: Ministria e DAMIAN GJIKNURIT: e vendosur të shkatërrojë pasuritë natyrore të Tamarës dhe Selcës në Kelmend

By | August 19, 2018

Gjiknuri i kërkoi fakte për akuzat mbi “Gulf”, Jorida Tabaku publikon videon e vitit 2014

By | April 27, 2018

Ministri i Ramës i zhytur në luks, ja pasuria (dokumente)

By | April 23, 2018

Qeveria e Kosovës: Shqipëria i injoron kosovarët dhe po i detyron vetëm ata të paguajnë Rrugën e Kombit

By | April 15, 2018

Ikja në paketë të plotë e qeverisë që rrënoi institucionet e shtetit dhe prishi ekuilibrat krahinore – Nga ROMEO GURAKUQI

By | April 7, 2018

Rama pret në fshehtësi biznesmenët kuksianë: Jo heqje të tarifës, por reduktim

By | April 6, 2018

Gjiknuri tregon detaje: Aeroporti i Vlorës më i madh se Rinasi dhe nuk do jetë i vetmi në Jug

By | January 24, 2018

Zbardhet pasuria e ministrave të Ramës, pronat dhe llogaritë bankare që shtuan gjatë vitit 2016

By | May 12, 2017

Gjiknuri: Për realizimin e projektit ‘Lukovo Pole’ nevojitet edhe miratimi i Shqipërisë

By | December 11, 2015