VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: HALIL MATOSHI

Estetizimi i pafajësisë – Visar Zhiti: “Brinat e drenit” – Nga Halil Matoshi

By | May 19, 2020

Matoshi: Ibrahim Rugova ka synuar bashkimin kombëtar

By | February 11, 2020

Kryeministri Kurti racional, opozita e pabesueshme – Nga Halil Matoshi

By | February 5, 2020

Matoshi: Luta është këshilltar i Thaçit, e kundërshton taksën sepse ia prish planin për ndarjen e Kosovës

By | March 3, 2019

Zyra e kryeministrit e hedh poshtë “marrëveshjen sekrete” Kosovë – Serbi që u publikua në fundjavë

By | February 25, 2019

Qeveria e Kosovës “nuk e njeh më UNMIK-un”

By | February 6, 2019

Haradinaj: Nisma për shfuqizimin e Speciales buron nga Kuvendi, jo Qeveria

By | January 23, 2018

Konfirmohet: Haradinaj është hequr nga lista e të kërkuarve të INTERPOL-it

By | December 2, 2017

Halil Matoshi: Urdhërarresti i rremë serb kundër Haradinajt e dëmton dialogun

By | November 10, 2017

Halil Matoshi: Vij në AAK pasi i besoj Ramushit, i kam besuar edhe Rugovës

By | May 13, 2017

Halil Matoshi sot në orën 12 aderon në AAK

By | May 13, 2017

Analistët: Nga shkëmbimi i territoreve, Kosova do të dilte humbëse

By | February 12, 2017

Halil Matoshi replikon me Muç Nanon: Je komunist dhe me mendësi matrapazi, Kosova s’është mall tregu. Robelli: Pse nuk ia japin Korçën, Greqisë?

By | January 25, 2017

Parody – Milici Matoshi: S’mund ta besoj se hajvanat e Shqipërisë mësojnë më mirë se kosovarët e mi

By | December 7, 2016

Nga Garashanini te Dobrica Qosiqi: Si të nënshtrohet Kosova? – Nga Halil Matoshi

By | November 11, 2016

Matoshi: ‘Çdo vonesë në zbardhjen e rastit të Astrit Deharit forcon idenë se Kosova po bëhet vend i pajetueshëm’

By | November 10, 2016

Matoshi: Të vret trishtimi kur pas Arbenit edhe vllai i dytë, Astriti i la prindërit e familjen në zi

By | November 6, 2016

Sot flet për ‘komb kosovar’ – Halil Matoshi më ’92 kërkonte konfederatë islamike me Turqinë

By | October 31, 2016

Hashim Thaçi fyen kosovarët – Nga Halil Matoshi

By | October 28, 2016

Hegjemonizmi serb dëmton serbët kosovarë – Nga Halil Matoshi

By | October 14, 2016

Serbia synon ta diskutojë me Shqipërinë ndarjen e Kosovës – Nga Halil Matoshi

By | October 7, 2016

Matoshi kundër luftës së Kurtit

By | September 22, 2016

(Pjesa e dytë)Replikat Elida Buçpapaj-Halil Matoshi në inbox: Matoshi provokon, kërkon të rri sus dhe më kërcënon me gjykatë!

By | September 10, 2016

Replika në inbox mes Elida Buçpapajt & Halil Matoshit: Halil çoni në gjyq ata që kanë vra gazetarë dhe jo VOAL!

By | September 10, 2016