VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bejtush Gashi

Tarifa e re për “Rrugën e Kombit”, Ministri i Kosovës dhe ambasadori i Shqipërisë vizitë në Morinë

By | June 3, 2018

Haradinaj emëron Bejtush Gashin ministër të Punëve të Brendshme

By | April 13, 2018