VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: spital

Vuçiq flet për herë të parë pasi del nga spitali: Unë jam i sëmurë kronik

By | November 19, 2019

Zëri i Amerikës: Tjetër goditje e fortë tërmeti në Shqipëri

By | September 22, 2019

Këndi i humorit: Një burrë e përplasi makina dhe e dërguan në spital

By | September 6, 2019

Përparim Kabo: Moikom Zeqo, ti je Gëtja ynë

By | September 6, 2019

Mjekësi e lodhur, indiferente ose “mos u bëfsh për spital” – Nga SULEJMAN MATO

By | August 21, 2018

U bë për spital pas pjesës së parë të Argjentinës, Maradona tregon gjendjen shëndetësore

By | June 27, 2018

Ish-presidenti Bush lirohet nga spitali

By | May 5, 2018

Prishtina – kryeqytet pa spital

By | May 5, 2018

Zjarr në një spital në Korenë e Jugut – dhjetëra të vdekur

By | January 26, 2018

Këndi i humorit: Një Vlonjat ishte shtruar në spital dhe kishte nevojë për gjak

By | February 11, 2017

Roboti e sulmoi njeriun në Kinë

By | November 20, 2016

Greqi, vritet brenda në makinë 32-vjeçari shqiptar

By | November 13, 2016

Vazhdojnë sulmet ajrore në Alep – goditet një klinikë, shkatërrohet një spital

By | April 29, 2016

Alep – sulme ajrore në spital, dhjetëra viktima

By | April 28, 2016

Këndi i humorit: Nastradini po ecte në një rrugicë kur dikush rrëshqiti nga një çati

By | April 26, 2016