VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: avokati

Të përzënët nga sistemi dhe Institucioni i Avokatisë – Nga Av. Sergjio Mazreku

By | August 2, 2018

Këndi i humorit: Po shkonin në kishë për t’u martuar, kur një çift i ri u përfshi në një aksident fatal

By | July 16, 2018

U largua nga Shqipëria, flet Tahiri: ja pse jam në Gjermani

By | November 18, 2017

Avokati i Popullit denoncoi raste torture nga policia ndaj qytetarëve të arrestuar

By | October 16, 2017

Azem Vllasi jep shpjegime: ishte një atentat i porositur

By | March 13, 2017

Ekspertë nga Zvicra do të hetojnë vdekjen e Astrit Deharit

By | February 25, 2017

Ish-këshilltari i Nixonit: Presidenca e Trumpit do të mbyllet me fatkeqësi

By | January 31, 2017

Vetëvendosje ankesë në MPB, kërkon t’i lejohet kthimi në Kosovë Boiken Abazit

By | April 4, 2016

Hetuesit rusë refuzojnë kërkesën e pilotes ukrainase

By | July 6, 2015