VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: makina

Këndi i humorit: Një burrë e përplasi makina dhe e dërguan në spital

By | September 6, 2019

Këndi i humorit: Ishin tre pijanecë dhe ndaluan një taksi

By | December 19, 2018

Këndi i humorit: Një shofer duke hyrë me makinë në një fshat bie në një gropë dhe pëson dëm të madh

By | February 16, 2018

Vëllai flet pas ekzekutimit të Ivanoviçit, zbulon frikën e madhe: E vërteta e vrasjes…

By | January 16, 2018

Ja makina që Hitleri i dhuroi Zogut! Kushton 1 milion euro

By | November 21, 2017