VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: MARADONA

Maradona ka edhe tre fëmijë të tjerë në Kubë!

By | March 9, 2019

ARRATISJA GJATË NJË NDESHJEJE FUTOLLI – Ndodhi gazmore, nga Skifter Këlliçi

By | July 10, 2018

FIFA planifikon t’i marrë imunitetin diplomatik Maradonës

By | June 28, 2018

U bë për spital pas pjesës së parë të Argjentinës, Maradona tregon gjendjen shëndetësore

By | June 27, 2018

Maradona emërohet president i Dinamo Brest

By | May 16, 2018

Maradona qytetar nderi i Napolit: Askush nuk më ka dashur si napolitanët

By | July 6, 2017

Kthimi i Maradonës në Napoli, portret i madh i vizatuar në ndërtesë

By | March 4, 2017

Maradona: Vështirë të thuhet kush është më i mirë, Messi apo Ronaldo

By | December 29, 2016

DIEGO ARMANDO MARADONA, EL PIBE DE ORO I ARGJENTINËS DHE DJALI I ARTË I PLANETIT

By | October 30, 2016

AFORIZMA NGA DIEGO ARMANDO MARADONA (Lindur më 30 tetor 1960)

By | October 30, 2016

Pele: Messi princ, unë mbret

By | May 15, 2016

QË MARADONA TË VIJË NË KOSOVË

By | June 4, 2015