VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: deputet

Sami Musa e lajmëron vetë fitoren si deputet në parlamentin e Hamburgut

By | February 25, 2020

Ja pse duhet votuar Fetah Rudi, dëshmori i gjallë numër 95 në listën e LDK-së! – Nga Florim Zeqa

By | September 25, 2019

Këndi i humorit: Një prift është në fund të jetës dhe i kërkon mjekut të thërrasë një deputet dhe një ministër.

By | July 3, 2019

Më 17 dhjetor 1972 lindi Sokol Olldashi, gazetar, politikan i shquar shqiptar

By | December 17, 2018

Më 5 tetor 1871 lindi Sulejman Delvina, burështetas i shquar shqiptar

By | October 5, 2018

Këndi i humorit: Natën vonë një vjedhës me maskë ndalon një burrë të veshur mirë

By | March 27, 2018

Më 20 nëntor 2013 u nda nga jeta Sokol Olldashi, politikan shqiptar

By | November 20, 2017

Intervista – Simiq: Jemi pjesë e ekipit të Beogradit në dialogun e Brukselit

By | November 12, 2017

Kushtet e Listës Serbe frenojnë formimin e institucioneve

By | September 6, 2017

Për herë të parë e shohim fytyrën e vërtetë të Ilir Metës – Nga Elida Buçpapaj

By | June 17, 2017

Djali i deputetit Mhill Fufi dënohet me 16-vite burg në Angli, kreu i bandës së kokainës (DETAJET E PLOTA)

By | April 5, 2017

Më 11 mars 1963 lindi Azem Hajdari, hero i demokracisë

By | March 11, 2017

Kur Dritëro Agolli kërkonte reformim të partisë, por të gjithë brohorisnin kundër tij

By | February 3, 2017

SHQIPËRIA ËSHTË SHNDËRRUAR NË KOLUMBINË E EUROPËS – Nga Bedri HOXHA, Deputet i Qarkut të Dibrës*

By | September 17, 2016

Vëllezërit Frroku të implikuar në vrasje dhe prostitucion

By | July 7, 2015