VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ministër

Këndi i humorit: Një prift është në fund të jetës dhe i kërkon mjekut të thërrasë një deputet dhe një ministër.

By | July 3, 2019

“Një shtet i mbytur në moçalin mafioz”- Lexoni artikullin e plotë të BILD mbi blerjen e votave në Dibër

By | June 19, 2019

Dëshmia e re/ “Habilaj i bleu bizhuteritë, tha se mbrohej nga një person i rëndësishëm”

By | December 22, 2018

Më 17 dhjetor 1972 lindi Sokol Olldashi, gazetar, politikan i shquar shqiptar

By | December 17, 2018

Më 5 tetor 1871 lindi Sulejman Delvina, burështetas i shquar shqiptar

By | October 5, 2018

Më 20 nëntor 2013 u nda nga jeta Sokol Olldashi, politikan shqiptar

By | November 20, 2017

Për herë të parë e shohim fytyrën e vërtetë të Ilir Metës – Nga Elida Buçpapaj

By | June 17, 2017

Ahmed Huseen, i cili në Kanada mbërriti si refugjat, bëhet ministër

By | January 11, 2017

Këndi i humorit: Tre shokë fëmijërie

By | July 12, 2016

Lajmi i fundit/ Skandal seksual: Cili ministër do të japë dorëheqjen sot

By | June 2, 2016

Më 24 prill 1906 lindi Rexhep Krasniqi, politikan i shquar atdhetar

By | April 24, 2016