VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Policia greke

Raport i antidrogës greke: 62% e marijuanës më 2018 erdhi nga Shqipëria

By | November 13, 2019

Policia greke bllokon një ton marijuanë në Janinë, afër Shqipërisë

By | September 13, 2019

Kapet mbi 1 ton drogë në anijen me vela në Greqi. Mediat greke: Erdhi nga Shqipëria me destinacion…

By | August 24, 2019

U zhduk pasi doli për vrap, gjendet e vdekur shkencëtarja

By | July 9, 2019

Anarkistët sulmojnë rajonin e policisë në Athinë

By | March 3, 2019

NGJARJET E FUNDIT TREGOJNË SE KONFLIKTI ME GREQINË ËSHTË AKOMA I HAPUR – Nga ASLLAN BUSHATI

By | November 19, 2018

Artan Hoxha rrëfen dhunën që pësoi në Greqi: Më goditën me shkopinj druri

By | November 13, 2018

Alarm për bombë në ambasadën shqiptare në Athinë

By | October 31, 2018

Trazira në rrugët e Athinës, policia përleshet me nxënësit

By | October 29, 2018

“Kathimerini”: Greqia qendër për trafikimin njerëzor dhe të drogës, kryesojnë bandat shqiptare

By | April 15, 2018

Në Greqi sekuestrohet një tjetër sasi e madhe droge që vinte nga Shqipëria

By | March 1, 2018

Raporti sekret – ‘Mafia shqiptare në Greqi, kontrollon trafikun e drogës’

By | August 7, 2017

120 autobusë të policisë greke kthyen në atdhe shqiptarët, ja shifra rekord dhe ARSYEJA!

By | August 6, 2017

Trafiku i marijuanës mbetet i lartë në kufirin shqiptaro-grek

By | July 18, 2017

“Truri” i bandës së kokainës në Ballkan, DEA amerikane heton biznesmenin shqiptar

By | June 18, 2017

Greqia nuk e lejon futjen e teksteve mësimore për fëmijët e emigrantëve

By | November 14, 2016

Greqi, vritet brenda në makinë 32-vjeçari shqiptar

By | November 13, 2016

Transportimi nga të miturit i marijuanës shqiptare në Greqi

By | October 18, 2016

Dron për të dërguar drogë dhe celularë në burgun grek

By | September 2, 2016

“Tmerri i Athinës”: shkatërrohet banda e shqiptarëve në Greqi, ja emrat

By | May 27, 2016

Policia greke godet një grup tjetër trafikantësh shqiptarë të drogës

By | May 19, 2016

Escobari i Ballkanit i shmanget edhe përgjimit, i zhdukur prej 3 ditësh

By | May 15, 2016

Igumenicë: Arrestohet pronari i fermës ku punonte shqiptari i gjetur i vrarë

By | May 11, 2016