VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: aksident

Këndi i humorit: Një burrë dhe një grua përplasen në një aksident automobilistik

By | August 1, 2019

Largohet nga detyra me vetting Besa Nikëhasani, prokurorja e Apelit të Shkodrës

By | April 20, 2018

Dalja e parë pas aksidentit…ja si duket ish-ministri Arben Ahmetaj (Fotot)

By | August 17, 2017

Në makinë me një femër, biznesmeni nga Vlora vdes në mënyrë të mistershme

By | July 16, 2017

Aksident tragjik në Itali, humbin jetën edhe dy vajza shqiptare

By | February 5, 2017

Këndi i humorit: Beni kthehet nga shkolla me hundën të gjakosur

By | January 27, 2017

Aksidenti tragjik i dy fëmijëve zbulon një vendim skandaloz të Gjykatës së Kavajës

By | May 10, 2016

Hapat e natës – Poezi nga Miriam Bird Greenberg – Përktheu: S. Guraziu

By | May 10, 2016

Misterioze – Pse policia fshehu vdekjen e 32 vjeçares së aksidentuar nga biznesmeni

By | August 2, 2015