VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Katica Janeva

Maqedoni: Arrestohet prokurorja e posaçme, Katica Janeva

By | August 21, 2019

Shkup: Kryeprokurorja e Posaçme dëshmon për rastin “zhvatja”

By | August 20, 2019

Zaevi mohon të jetë përfshirë në zhvatje

By | August 10, 2019

Tronditet Maqedonia e Veriut – Video ku prokurorja speciale kapet në afera miliona euroshe

By | August 8, 2019

Kush është Laris Gajzer, gazetari italian që tronditi Maqedoninë e Veriut

By | August 8, 2019

Palmer: Akuzat për shantazh mund të minojnë përpjekjet e Shkupit për anëtarësim në BE

By | August 3, 2019

Në mungesë të fakteve mbyllet rasti “Sopoti”

By | March 19, 2018

Janeva: hetime financiare për persona të lidhur me krimin

By | March 5, 2018

Prokurorja Speciale kërkon paraburgim për Gruevskin, Janakievskin dhe Jankullovskën

By | June 29, 2017

Maqedoni: Prokuroria Speciale zgjeron hetimet ndaj zyrtarëve

By | February 28, 2017

Debat i ashpër në Parlament: VMRO DPMNE kërkon dorëheqjen e Prokurores Speciale

By | September 23, 2016

Vrasja e dëshmitarit të Speciales, Prokuroria Themelore kërkon të dhëna nga Janeva

By | May 3, 2016

Komandant Sokoli: Na akuzojnë si terroristë vetëm sepse jemi shqiptarë

By | February 10, 2016

Grupi i Kumanovës në duart e Prokurores Speciale Janeva

By | September 17, 2015