VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kongresi amerikan

Zelenskiy shkarkon sekretarin e Sigurisë Kombëtare

By | September 30, 2019

Reportazh nga Washington D.C. VIKTIMAT E LUFTES NE KOSOVE KERKOJNE DREJTESI NE KONGRESIN AMERIKAN NE UASHINGTON Nga Rafaela PRIFTI

By | May 7, 2019

Shqipëria mbetet pa ambasador të SHBA, Kongresi bllokon kandidaturën e Kavalec

By | January 4, 2019

Senatori John McCain: “Putini është armik i Amerikës”

By | July 13, 2018

Letra e ish prokurorit Adriatik Llallës në Kongres: Ambasadori Lu më kërkoi arrestimin e Metës!

By | April 12, 2018

Rusia dëbon 755 diplomatë amerikanë

By | July 31, 2017

KONGRESI AMERIKAN: RREZIKU RUS PËR SHQIPËRINË DHE MBARË EVROPËN – Nga Frank Shkreli

By | March 21, 2017

Clapper: Nuk ka pasur përgjim të fushatës Trump

By | March 6, 2017

Kongresi Amerikan do të votojë sërish kundër marrëveshjes me Iranin

By | July 13, 2016

Suzanna Shkreli, amerikano-shqiptarja e kandiduar për Kongresin Amerikan

By | June 29, 2016

Mrika Krasniqi nderohet “Gruaja e Vitit” nga Kongresi Amerikan – Nga Ermira Babamusta

By | May 3, 2016

Papa Françesku arrin në Kapitol Hill – pritet me standing ovation (video drejtpërdrejt)

By | September 24, 2015

New York: Protestë kundër marrëveshjes me Iranin

By | July 23, 2015

Kongresi amerikan fillon shqyrtimin e marrëveshjes bërthamore

By | July 20, 2015