VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Grida Duma

10 arsyet se përse G.D. është vetëm Grida Duma (video)

By | February 14, 2018

Paralajmërohen fakte dhe prova të reja për skandalin e deputetëve të PD – Salianji pranon se video është e vërtetë

By | February 14, 2018

Transkripti pervers i videos skandal i deputetit të PD Ervin Salianji me GD, që thuhet se është deputetja Grida Duma

By | February 14, 2018

Video skandali me titra i deputetit të PD Ervin Salianji me qytetaren GD, që thuhet se është deputetja Grida Duma

By | February 14, 2018

Jozefina Topalli e preferuara e Sali Berishës – Grida Duma e Lulzim Bashës – Nga Elida Buçpapaj

By | July 1, 2017

Grida Duma: Ja pse Topalli u la jashtë listës së PD!

By | May 30, 2017

Binomi Grida Duma- Ervin Salianji, me aprovimin e mentorit Çili e firmën e Bashës, me fshesë të hekurt rivalët e rinj e të vjetër

By | May 27, 2017

Grida Duma dëbon nga çadra të përndjekurit/ Ervin Salianji dëbon ish-pronarët

By | March 26, 2017

Rama ia shpjegon popullit lidhjen e skizofrenisë me reformën në drejtësi

By | June 6, 2016

Mediat botërore mahniten nga biseda e Edi Ramës me Lady Gaga

By | May 3, 2016

Këndi këndej: Klosi letër Ramës: Të ndalohet me statut zhveshja e Grida Dumës

By | April 24, 2016

Moderatori Grida Dumës: ‘’Henri, ky oktapodi, ka ndikuar në katapultimin tuaj politik, po apo jo?’’ Dhe ja përgjigja e demokrates (video)

By | January 30, 2016

GRIDA DUMA – KY ËSHTË VETËM FILLIMI I NJË BETEJE TË MADHE

By | June 24, 2015

Zëri i Amerikës – Kandidatët për bashkinë e Durrësit shpjegojnë projektet e tyre

By | June 13, 2015