VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: diasporë

Shqiptarët e diasporës përsëri në protestë para Kryeministrisë: Largohuni (video)

By | December 29, 2018

Fotot: Protestuesit e diasporës kërkojnë largimin e Ramës, bashkohen edhe banorët e “Astirit”

By | December 28, 2018

Prishtinë, hapet “Sofra Tradicionale” për bashkatdhetarët

By | July 26, 2018

Këshill i përbashkët Shqipëri-Kosovë për arsimin në diasporë

By | February 14, 2018

Kosova ka në Diasporë 700 mijë qytetarë, 400 mijë të regjistruar

By | June 7, 2017

Radikalizmi fetar ka prekur edhe shqiptarët e diasporës – Nga Arbana Xharra

By | December 23, 2016

Diasporë apo emigrantë turistë -Nga ROLAND QAFOKU

By | November 19, 2016

Shqiptari që hyri në maratonën e çiklistëve në New York me Flamurin shqiptar dhe logon e TV/ Shkollës Shqipe Alba Life – Nga Keze Kozeta Zylo

By | May 5, 2016

Shqipëria fillon përgatitjen e samitit të diasporës shqiptare

By | April 18, 2016

VOAL uron nga zemra të krishterët shqiptarë: GËZUAR PASHKËT!

By | March 25, 2016

Vazhdon haraçi qeveritar ndaj mërgimtarëve! – Nga FLORIM ZEQA

By | July 29, 2015

Mërgimtarët ‘zbrazin xhepat’ në Kosovë

By | July 20, 2015