VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Adi Krasta

“Popull i burgosur”, Adi Krasta: Shteti inekzistent, vota është bërë e pamjaftueshme si ndëshkim

By | December 14, 2019

“Pashë Ramën kur pickoi me dhunë ministren”, kryeministri padit aktivisten e shoqërisë civile (video)

By | October 17, 2019

Këshilli i Evropës: News 24 mbyll dy emisionet që kritikonin kryeministrin Edi Rama

By | August 29, 2019

Mos u tund nga komunistët, Adi Krasta, ata mbeten armiq të paparë të Elitës – Nga ARTAN LLESHI

By | August 29, 2019

Për intervistën e Adi Krastës me Sali Berishën & një intervistë 24 vite më parë!-Nga cikli: të vërtetave u vjen rradha! Nga Elida Buçapaj

By | December 29, 2018

Matilda Makoçi: Si më ngacmonin në gjimnaz dhe marrëdhënia me Greg Ramën

By | February 5, 2017

Policia, kontroll në kufi gazetarëve të Agon Channel

By | August 12, 2015

DOSSIERI I JAVËS: BECCHETTI PRONARI I AGON CHANNEL QË PAGOI ME MILIONA SONILA MEÇEN ME SHOKË NË KËRKIM TË INTERPOLIT

By | June 14, 2015