VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Olsian Çela

Tërmeti, kryeprokurori Çela: Hetim me rezultate konkrete

By | December 7, 2019

Olsian Çela merr detyrën: Vendi është në rrugën e duhur dhe e ardhmja do të jetë më e mirë

By | December 6, 2019

Kush është Olsian Çela, kryeprokurori i sapovotuar

By | December 5, 2019

Olsian Çela zgjidhet Kryeprokuror i Republikës së Shqipërisë

By | December 5, 2019

Zëri i Amerikës: Prokurori i Përgjithshëm, Çela i pari në listë

By | November 15, 2019

Kandidati për kryeprokuror, Çela, kalon Vettingun

By | July 24, 2019

Zëri i Amerikës: Çështja Shullazi trazon Krimet e Rënda

By | September 21, 2018